Marzycielska poczta

Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji "Marzycielska Poczta".

Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja polegająca na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci, które większość swojego czasu przebywają w domach i szpitalach. Na stronie www.marzycielskapoczta.pl znajdują się profile chorych wraz z ich adresami, biografią oraz zainteresowaniami. Przesyłki dodają dzieciakom siły do walki z chorobami, ich rodzicom otuchy, a samym piszącym mnóstwo frajdy.
W naszej szkole w dniach 9-13 grudnia można wrzucać listy i kartki świąteczne do przeznaczonych do tego pudełek znajdujących się na korytarzach w obydwu budynkach szkoły.

Napisz list, stwórz laurkę, rysunek lub inny obrazek. Zachęcamy uczniów, Grono Pedagogiczne i wszystkich Pracowników Szkoły do udziału w akcji.