Absolwenci

ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH W WIELICZCE

ABSOLWENCI 2023 / 2024

SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA - Cykl 6-letni

l.p.

Imię i nazwisko ucznia

przedmiot główny

nauczyciel

  1.  

Hubert BROŻEK

fortepian

Grażyna Hesko-Kołodzińska

  1.  

Ecaterina COZAC

fortepian

Mariia Lynnyk

  1.  

Aleksandra FLUDA

perkusja

Artur Ciborowski

  1.  

Michał GRODECKI

fortepian

Beata Rzyman

  1.  

Kaja JEZIOREK

klarnet

Antoni Majerski

  1.  

Natalia JĘDRZEJEK

skrzypce

Marek Polański

  1.  

Tomasz JUSZKIEWICZ

akordeon

Oskar Gut

  1.  

Zofia KACZMARCZYK

klarnet

Paweł Pazgan

  1.  

Marcelina KANIA

fortepian

Izabela Grzybek

  1.  

Dominika KIWAŁA

flet

Ewa Tupik

  1.  

Nataniel KOKOSZA

fortepian

Sandra Delong-Kiełbińska

  1.  

Nina LILPOP

gitara

Małgorzata Żegleń-Włodarczyk

  1.  

Katarzyna MALAWSKA

fortepian

Paulina Tkaczyk-Cichoń

  1.  

Adam MYCEK

klarnet

Antoni Majerski

  1.  

Emilia NOWAK

skrzypce

Maria Sobeńko

  1.  

Weronika PAZGAN

fortepian

Grażyna Hesko-Kołodzińska

  1.  

Amelia POGODA

wiolonczela

Jarosław Murzyn

  1.  

Lena PÓŁTORAK

flet

Marta Urban

  1.  

Pola PÓŁTORAK

wiolonczela

Jarosław Murzyn

  1.  

Seweryn ROMAŃSKI

perkusja

Artur Ciborowski

  1.  

Julianna THOMAS

gitara

Małgorzata Żegleń-Włodarczyk

  1.  

Aleksandra WOSIEK

skrzypce

Anna Świeżowska

ABSOLWENCI 2023 / 2024
SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA - Cykl 4-letni

l.p.

Imię i nazwisko ucznia

przedmiot główny

nauczyciel

  1.  

Piotr KOMOŚ

sakshorn

Piotr Gawor

  1.  

Wiktor KUŹMA

akordeon

Oskar Gut

  1.  

Nikodem OLCHAWA

flet

Marta Urban

  1.  

Igor PIĄTEK

puzon

Arkadiusz Bała

ABSOLWENCI 2023 / 2024
SZKOŁA MUZYCZNA II STOPNIA – specjalność wokalistyka

l.p.

Imię i nazwisko ucznia

przedmiot główny

nauczyciel

  1.  

Marta KOZIŃSKA

śpiew

Ludmiła Staroń

  1.  

Natalia ŚLUSARCZYK

śpiew

Ludmiła Staroń

ABSOLWENCI 2023 / 2024
SZKOŁA MUZYCZNA II STOPNIA – specjalność instrumentalistyka

l.p.

Imię i nazwisko ucznia

przedmiot główny

nauczyciel

  1.  

Rozalia BIK

skrzypce

Maria Sobeńko

  1.  

Patrycja CIEŚLIK

flet

Marta Urban

  1.  

Jadwiga KORAB CHRZANOWSKA

skrzypce

Marek Polański

  1.  

Gabriela KWIECIŃSKA

puzon

Arkadiusz Bała

  1.  

Magdalena MIARKA

klarnet

Antoni Majerski

  1.  

Barbara RUDA

fortepian

Maria Wosiek

  1.  

Jakub SROKA

flet

Marta Urban

  1.  

Mikołaj WICHER

klarnet

Antoni Majerski

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH W WIELICZCE

ABSOLWENCI 2022 / 2023

SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA - Cykl 4-letni

l.p.

Imię i nazwisko ucznia

przedmiot główny

nauczyciel

  1.  
Anna ANTONIK

gitara

Małgorzata Żegleń-Włodarczyk

  1.  

Karolina CIEŚLAK

klarnet

Antoni Majerski

  1.  

Radosław GADOCHA

sakshorn

Piotr Gawor

  1.  

Jan Sebastian GÓRECZNY

klarnet

Antoni Majerski

  1.  

Gabriela GRODECKA

saksofon

Ignacy Stojek

  1.  

Filip ŁACNY

saksofon

Ignacy Stojek

  1.  

Bartłomiej PIWOWARCZYK

akordeon

Oskar Gut

  1.  

Antoni PYTLIK

perkusja

Rafał Tyliba

  1.  

Tomasz TOMANA

sakshorn

Piotr Gawor

  1.  

Zofia WANDAS

perkusja

Artur Ciborowski

  1.  

Maria WĘCOWSKA

gitara

Adam Makowski

 

SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA - Cykl 6-letni

l.p.

Imię i nazwisko ucznia

przedmiot główny

nauczyciel

  1.  

Michał BARTELA

skrzypce

Anna Korczyńska / Anna Świeżowska

  1.  

Maria DAŃDA

flet

Ewa Tupik

  1.  

Alicja DYL

flet

Ewa Tupik

  1.  

Jakub GAŁEK

fortepian

Beata Rzyman

  1.  

Karolina GAŁKA

fortepian

Marta Polańska

  1.  

Wojciech HULL

skrzypce

Maria Sobeńko

  1.  

Aleksandra JASZCZYK

gitara

Adam Makowski

  1.  

Gabriela JEZIOREK

fortepian

Agnieszka Korczyńska

  1.  

Ignacy JOB

skrzypce

Maria Sobeńko

  1.  

Michał KULPIŃSKI

gitara

Adam Makowski

  1.  

Emilia KUROŃ

fortepian

Paulina Tkaczyk-Cichoń

  1.  

Kacper KWIECIŃSKI

perkusja

Artur Ciborowski

  1.  

Barbara MICHALIK

wiolonczela

Jarosław Murzyn

  1.  

Małgorzata NOWICKA

fortepian

Alina Melnik / Agnieszka Korczyńska

  1.  

Maksymilian PÓŁTORAK

puzon

Arkadiusz Bała

  1.  

Hanna STAN

fortepian

Izabela Seweryn / Grażyna Hesko-Kołodzińska

  1.  

Natalia WACŁAWIK

skrzypce

Marek Polański

  1.  

Mila WALUŚ

skrzypce

Marek Polański

       19. 

Karol WNUK

gitara

Małgorzata Żegleń-Włodarczyk

       20.

Dobrosława ZAJĄC

skrzypce

Maria Sobeńko

 

SZKOŁA MUZYCZNA II STOPNIA – specjalność wokalistyka

l.p.

Imię i nazwisko ucznia

przedmiot główny

nauczyciel

1.

Ewa MACIĄG

śpiew

Ludmiła Staroń

 

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH W WIELICZCE

ABSOLWENCI 2021 / 2022

SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA - Cykl 4-letni

l.p.

Imię i nazwisko ucznia

przedmiot główny

nauczyciel

  1.  

Miłosz CHAŁGASIEWICZ

perkusja

Artur Ciborowski

  1.  

Antonina DZIÓBEK

gitara

Małgorzata Żegleń-Włodarczyk

  1.  

Paulina GÓRA

klarnet

Paweł Pazgan

  1.  

Paweł KUC

gitara

Adam Makowski

  1.  

Zofia KUC

klarnet

Paweł Pazgan

  1.  

Emilia PESZKO

klarnet

Antoni Majerski

  1.  

Zuzanna ROKITA

trąbka

Paweł Gajewski

  1.  

Gabriela RÓG

saksofon

Ignacy Stojek

  1.  

Magdalena SYKAŁA

fortepian

Izabela Seweryn / Alina Melnik

  1.  

Katarzyna SZARKOWSKA

gitara

Adam Makowski

  1.  

Mateusz UZAR

puzon

Arkadiusz Bała

  1.  

Miłosz WOJCIECHOWSKI

flet

Marta Urban

 

SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA - Cykl 6-letni

l.p.

Imię i nazwisko ucznia

przedmiot główny

nauczyciel

  1.  

Amelia CIEŚLIK

skrzypce

Żanna Laszkiewicz

  1.  

Maciej FEDEROWICZ

akordeon

Oskar Gut

  1.  

Emilia GROMALA

fortepian

Maria Wosiek

  1.  

Julia GRZYBEK

skrzypce

Anna Kozłowska

  1.  

Anna JANOWSKA

fortepian

Grażyna Hesko-Kołodzińska

  1.  

Maciej KAJA

fortepian

Maria Wosiek

  1.  

Aleksander KICA

fortepian

Marta Polańska

  1.  

Krzysztof MAZUREK

fortepian

Izabela Seweryn / Marta Polańska

  1.  

Maja MUZYKA

flet

Marta Urban

  1.  

Aleksandra OSTROWSKA

skrzypce

Marek Polański

  1.  

Małgorzata PAWLIK

skrzypce

Maria Sobeńko

  1.  

Emilia RZYMAN

fortepian

Izabela Grzybek

  1.  

Zofia STYRNA

perkusja

Artur Ciborowski

  1.  

Maciej TOMCZYKIEWICZ

puzon

Arkadiusz Bała

  1.  

Maksymilian TROJNACKI

skrzypce

Anna Kozłowska

  1.  

Maja WESOŁOWSKA

skrzypce

Maria Sobeńko

  1.  

Joanna WÓJCIK

flet

Marta Urban

  1.  

Wiktoria ZDEBSKA

skrzypce

Maria Sobeńko

 

SZKOŁA MUZYCZNA II STOPNIA – specjalność wokalistyka

l.p.

Imię i nazwisko ucznia

przedmiot główny

nauczyciel

1.

Małgorzata BRZEGOWY

śpiew

Ludmiła Staroń

 

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH W WIELICZCE – SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA

ABSOLWENCI 2020 / 2021

 Cykl 6-letni – 17 uczniów

l.p.

imię i nazwisko ucznia

przedmiot główny

nauczyciel

1

Nadia ĆWIEK

skrzypce

Anna Kozłowska

2

Anna DYL

fortepian

Sandra Delong-Kiełbińska / Agnieszka Korczyńska

3

Milena GÓRSKA

fortepian

Agnieszka Korczyńska

4

Wiktoria JANOSZ

skrzypce

Anna Kozłowska

5

Jan KADŁUBOWSKI

fortepian

Sandra Delong-Kiełbińska / Agnieszka Korczyńska

6

Agnieszka KALETA

flet

Ewa Tupik

7

Oliwia KLAG

skrzypce

Julia Kołpanowicz-Mazurek / Maria Sobeńko

8

Michalina KLIMA

fortepian

Izabela Grzybek

9

Julia KNAPIK

skrzypce

Anna Kozłowska

10

Ida KNUROWSKA

flet

Ewa Tupik

11

Dominika KORPAK

fortepian

Marta Polańska

12

Kamil KRZYSZKOWSKI

flet

Ewa Tupik

13

Milan MICHALISZYN

perkusja

Artur Ciborowski

14

Amelia PASTERNAK

skrzypce

Maria Sobeńko

15

Aniela PAWLIK

fortepian

Izabela Grzybek

16

Julia POPEK

fortepian

Agnieszka Korczyńska

17

Mateusz PUSTUŁA

skrzypce

Marek Polański

Cykl 4-letni – 11 uczniów

1

Gabriela BANAŚ

saksofon

Ignacy Stojek

2

Zuzanna BIEDZIAK

saksofon

Ignacy Stojek

3

Martyna CHOCHLIŃSKA

gitara

Małgorzata Żegleń-Włodarczyk

4

Aniela GRABOWSKA

flet

Marta Urban

5

Dominik GUMUŁA

perkusja

Artur Ciborowski

6

Mateusz GUMUŁA

saksofon

Ignacy Stojek

7

Kacper KACZMARCZYK

trąbka

Paweł Gajewski

8

Emilia MURZYN

klarnet

Antoni Majerski

9

Małgorzata PUCHACZ

klarnet

Paweł Pazgan

10

Marcus WAGNER

klarnet

Paweł Pazgan

11

Wojciech WALCZAK

gitara

Adam Makowski

 

 

 

 

 

 

ABSOLWENCI 2019 / 2020

 Cykl 6-letni – 14 uczniów

l.p.

imię i nazwisko ucznia

przedmiot główny

nauczyciel

1

Alicja CZECHOWSKA

skrzypce

Maria Sobeńko

2

Zofia DROZDEK

fortepian

Beata Rzyman / Jacek Bylica

3

Gabriela FEDEROWICZ

skrzypce

Maria Sobeńko

4

Gabriela FRANIEK

skrzypce

Maria Sobeńko

5

Julia HUCZEK

fortepian

Izabela Seweryn

6

Mateusz JANOSZ

perkusja

Artur Ciborowski

7

Maria KOLARY

fortepian

Izabela Grzybek

8

Aleksandra MACHNA

gitara

Małgorzata Włodarczyk

9

Maja MICHAŁKOWSKA

flet

Marta Urban

10

Wojciech RACHWAŁ

fortepian

Marta Polańska

11

Emilia RADŁOWSKA

fortepian

Beata Rzyman / Grażyna Hesko-Kołodzińska / Alina Melnik

12

Magdalena SOJAK

wiolonczela

Jarosław Murzyn

13

Natalia SPICHA

fortepian

Agnieszka Korczyńska

14

Antonina STAŃCZYK

flet

Ewa Tupik

Cykl 4-letni – 11 uczniów

1

Wiktor FEJKIEL

akordeon

Oskar Gut

2

Jarosław IWANICKI

fortepian

Beata Rzyman / Grażyna Hesko-Kołodzińska / Alina Melnik

3

Emilia JANAS

klarnet

Antoni Majerski

4

Michał JASIŃSKI

saksofon

Ignacy Stojek

5

Sylwia KABAT

gitara

Adam Makowski

6

Dominika KOZIOŁ

klarnet

Paweł Pazgan

7

Zuzanna PIETRZAK

trąbka

Paweł Gajewski

8

Krzysztof POLAK

trąbka

Paweł Gajewski

9

Emilia WINCENCIK

wiolonczela

Jarosław Murzyn

10

Julia ZDEBSKA

flet

Ewa Tupik

11

Weronika ZOŃ

flet

Marta Urban

 

 

ABSOLWENCI 2018 / 2019

 Cykl 6-letni – 20 uczniów

l.p.

imię i nazwisko ucznia

przedmiot główny

nauczyciel

1

Karolina BUZAŁA

fortepian

Beata Rzyman / Grażyna Hesko-Kołodzińska

2

Małgorzata CALIK

flet

Ewa Tupik

3

Zofia CZAJA

fortepian

Maria Wosiek / Sandra Delong-Kiełbińska

4

Anna KMIECIK

fortepian

Izabela Grzybek

5

Weronika KNAPIK

klarnet

Antoni Majerski

6

Kaja KRZYSZKOWSKA

fortepian

Izabela Grzybek

7

Klaudia KRZYSZKOWSKA

gitara

Małgorzata Włodarczyk

8

Magdalena KWIATKOWSKA

flet

Marta Urban

9

Weronika MASTALERZ

skrzypce

Marek Polański

10

Piotr MICHALIK

gitara

Małgorzata Włodarczyk

11

Emilia NAWALANY

flet

Ewa Tupik

12

Patrycja PUSTUŁA

skrzypce

Anna Wójtowicz / Anna Kozłowska

13

Weronika PYTLIK

skrzypce

Maria Sobeńko

14

Wiktoria RUDKOWSKA

fortepian

Izabela Grzybek

15

Kamil SATORA

skrzypce

Marek Polański

16

Joanna SURMACZ

skrzypce

Anna Wójtowicz / Anna Kozłowska

17

Magdalena SZCZUREK

wiolonczela

Jarosław Murzyn

18

Aleksandra WOŹNIAK

fortepian

Maria Wosiek / Sandra Delong-Kiełbińska

19

Antoni WYRWIŃSKI

fortepian

Marta Polańska

20

Kornelia ZIENKO

perkusja

Artur Ciborowski

Cykl 4-letni – 14 uczniów

1

Jakub BYSTROWSKI

perkusja

Artur Ciborowski

2

Adam CHOLEWA

akordeon

Oskar Gut

3

Jan GAŁOŃSKI

trąbka

Paweł Gajewski

4

Leon GAWLIK

trąbka

Paweł Gajewski

5

Klara HALAMA

wiolonczela

Jarosław Murzyn

6

Bartosz KALICKI

gitara

Małgorzata Włodarczyk

7

Alicja KOŚCIELNY

saksofon

Ignacy Stojek

8

Zuzanna KOWALCZYK

klarnet

Antoni Majerski

9

Michał LORENC

puzon

Arkadiusz Bała

10

Marta PIWOWARCZYK

wiolonczela

Jarosław Murzyn

11

Zuzanna SAMULSKA

gitara

Adam Makowski

12

Amelia STAWIARSKA

gitara

Małgorzata Włodarczyk

13

Rozalia TWORZYDŁO

klarnet

Paweł Pazgan

14

Daniel WADAS

flet

Ewa Tupik