Grono pedagogiczne

Izabela Szota.jpg

mgr Izabela Szota - Dyrektor Szkoły
chór, zespół wokalny, audycje muzyczne

 

 

Sekcja instrumentów dętych, akordeonu i perkusji

 

  Ewa Tupik.jpg     mgr Ewa Tupik - flet, opiekun sekcji  

Marta Urban.jpg     mgr Marta Urban - flet

Antoni Majerski.jpg     mgr Antoni Majerski - klarnet

Paweł Pazgan.jpg     mgr Paweł Pazgan - klarnet

Ignacy Stojek.jpg     mgr Ignacy Stojek - saksofon

 Paweł Gajewski.jpg    mgr Paweł Gajewski - trąbka

 Arkadiusz Bała.jpg    mgr Arkadiusz Bała - puzon

br.png     mgr Piotr Gawor - tuba, sakshorn

Oskar Gut.jpg     mgr Oskar Gut - akordeon

Artur Ciborowski.jpg     mgr Artur Ciborowski - perkusja, opiekun sekcji 

Rafał Tyliba.jpg     mgr Rafał Tyliba - perkusja

 

Sekcja instrumentów strunowych

 

Julia Kołpanowicz.jpg     mgr Julia Kołpanowicz-Mazurek - skrzypce

 Anna Kozłowska.jpg    mgr Anna Kozłowska - skrzypce

 Marek Polański.jpg    dr Marek Polański - skrzypce

 Maria Sobeńko.jpg    mgr Maria Sobeńko -skrzypce, opiekun sekcji

 Anna Wójtowicz.jpg    mgr Anna Wójtowicz - skrzypce

 Jarosław Murzyn.jpg    mgr Jarosław Murzyn - wiolonczela

 Grzegorz Frankowski.jpg    mgr Grzegorz Frankowski - kontrabas

Adam Makowski.jpg     mgr Adam Makowski - gitara

Małgorzata Włodarczyk.jpg     mgr Małgorzata Włodarczyk -     gitara

 

Sekcja śpiewu

 

br.png     mgr Ludmiła Staroń - śpiew

 

Sekcja fortepianu

 

Jacek Bylica.jpg    dr hab. Jacek Bylica - fortepian, akompaniament

Sandra Delong-Kiełbińska.jpg     mgr Sandra Delong-Kiełbińska - fortepian, akompaniament

Izabela Grzybek.jpg     mgr Izabela Grzybek - fortepian, opiekun sekcji

Grażyna Hesko-Kołodzińska.jpg     mgr Grażyna Hesko-Kołodzińska - fortepian

Agnieszka Korczyńska.jpg     mgr Agnieszka Korczyńska - fortepian, akompaniament

 br.png    mgr Alina Melnik - fortepian, akompaniament

  Marta Polańska.jpg   mgr Marta Polańska - fortepian, akompaniament

 Beata Rzyman.jpg    mgr Beata Rzyman - fortepian, akompaniament

 Izabela Seweryn.jpg    mgr Izabela Seweryn - fortepian, akompaniament, opiekun sekcji

Paulina Tkaczyk.jpg     dr Paulina Tkaczyk - fortepian, klawesyn, akompaniament

Maria Wosiek.jpg     mgr Maria Wosiek - fortepian, akompaniament

br.png     mgr Joanna Krząszcz - akompaniament, organy

Magdalena Smrokowska.jpg     mgr Magdalena Smrokowska - akompaniament

Tomasz Soczek.jpg     mgr Tomasz Soczek - akompaniament, organy

 

Sekcja teorii

 

br.png     mgr Anna Dańda-Szustak - rytmika, teoria

Barbara Maria Dukała.jpg     mgr Barbara Maria Dukała - teoria, fortepian dodatkowy

Anna Kozłowska_t.jpg     mgr Anna Kozłowska - teoria, opiekun sekcji

Joanna Marcisz.jpg     mgr Joanna Marcisz - rytmika, opiekun sekcji

Paulina Skrok.jpg     mgr Paulina Skrok - teoria

Anna Taboła.jpg     mgr Anna Taboła - rytmika, teoria

 

Administracja i obsługa

 

Barbara Jaszczyńska.jpg     mgr inż. Barbara Jaszczyńska - sekretarz szkoły

br.png     mgr Urszula Borzym - główna księgowa

Bogumiła Grochal.JPG     Bogumiła Grochal - sekretarka

Dominika Kwiecińska.jpg     mgr Dominika Kwiecińska - sekretarka

br.png     Halina Kwiecińska - woźna

Małgorzata Wysocka-Cebula.jpg     Małgorzata Wysocka-Cebula - woźna

br.png     Ewa Wyżga - woźna

br.png     Maria Żak - woźna

Piotr Wójcik.jpg     mgr inż. Piotr Wójcik - konserwator