III Międzyszkolny Konkurs z literatury muzycznej

====================================================================

28.04.2020

Z przykrością informujemy, że tegoroczna edycja Międzyszkolnego Konkursu z Literatury muzycznej - "Polska muzyka współczesna i jazzowa" - Lubię to! zostaje odwołana z powodu sytuacji epidemicznej. Gorąco dziękujemy wszystkim Uczestnikom, którzy już zaangażowali się w przygotowania do konkursu, prosimy nauczycieli o nagrodzenie ich trudu choćby motywującą oceną...

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku już nic nie stanie na przeszkodzie, aby się spotkać, współzawodniczyć i bawić w kręgu polskiej muzyki współczesnej i jazzowej.

====================================================================

Serdecznie zapraszamy miłośników muzyki polskiej do udziału

w III Międzyszkolnym Konkursie z literatury muzycznej "Polska muzyka współczesna i jazzowa – Lubię to!"

przeznaczonym dla uczniów szkół muzycznych I stopnia.

Konkurs odbędzie się 7 kwietnia 2020 r. w Zespole Szkół Muzycznych w Wieliczce. W tym roku nie zabraknie dzieł polskiej, współczesnej muzyki klasycznej, a także... jazzowej, inspirowanej polską klasyką. Interdyscyplinarny charakter konkursu niech stanie się również polem działania "mistrzów pióra" i kolażu.

Szczegółowe informacje, karta zgłoszenia oraz lista utworów do testu audialnego znajdują się w załączonym regulaminie.

Zapraszamy i życzymy udanej, twórczej zabawy!

afisz_konkurs_m.png