III Międzyszkolny Konkurs z literatury muzycznej

====================================================================

Termin nadsyłania zgłoszeń zostaje przedłużony do dnia 30 kwietnia 2020 r.
Przewidywany termin przeprowadzenia konkursu to II połowa czerwca 2020 r.
Dokładna data zostanie ustalona w zależności od terminu powrotu uczniów do szkół.

18.03.2020

KONKURS Z LITERATURY MUZYCZNEJ - "LUBIĘ TO".
Z uwagi na sytuację epidemiczną, zmianie ulega termin Międzyszkolnego konkursu z literatury muzycznej - Polska muzyka współczesna i jazzowa - Lubię to! Nowy termin konkursu zostanie podany po dniu 25 marca. Równocześnie informujemy, że termin przesyłania zgłoszeń zostaje przedłużony do dnia 16 kwietnia.

====================================================================

Serdecznie zapraszamy miłośników muzyki polskiej do udziału

w III Międzyszkolnym Konkursie z literatury muzycznej "Polska muzyka współczesna i jazzowa – Lubię to!"

przeznaczonym dla uczniów szkół muzycznych I stopnia.

Konkurs odbędzie się 7 kwietnia 2020 r. w Zespole Szkół Muzycznych w Wieliczce. W tym roku nie zabraknie dzieł polskiej, współczesnej muzyki klasycznej, a także... jazzowej, inspirowanej polską klasyką. Interdyscyplinarny charakter konkursu niech stanie się również polem działania "mistrzów pióra" i kolażu.

Szczegółowe informacje, karta zgłoszenia oraz lista utworów do testu audialnego znajdują się w załączonym regulaminie.

Zapraszamy i życzymy udanej, twórczej zabawy!

afisz_konkurs_m.png