Osiągnięcia uczniów 2020/2021

Antoni Trześniewski z klasy kontrabasu Grzegorza Frankowskiego otrzymał I nagrodę w IV Ogólnopolskim Konkursie Altówkowym i Kontrabasowym (on-line) w Gdańsku org. przez CEA (kwiecień 2021). Pan Grzegorz Frankowski oraz Jacek Bylica (akompaniament) otrzymali wyróżnienia dla pedagogów.

Antoni Trześniewski z klasy kontrabasu Grzegorza Frankowskiego otrzymał II nagrodę (I nie przyznano) w Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Smyczkowych (on-line) w Elblągu rekomendowanym przez CEA (kwiecień 2021). Pan Grzegorz Frankowski oraz Jacek Bylica (akompaniament) otrzymali wyróżnienia dla pedagogów.

Tomasz Jasek z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymał II nagrodę (I nie przyznano) w V Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym "Spotkanie z Chopinem" w Żywcu (kwiecień 2021).

Kacper Ćwiek z klasy akordeonu Oskara Guta brał udział w Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym CEA Uczniów Szkół Muzycznych II stopnia on-line (Warszawa/Lublin, marzec - maj 2021). 

Kacper Ćwiek z klasy akordeonu Oskara Guta zdobył I nagrodę w XXV Transgranicznym Konkursie Akordeonowym Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Henryka Malona on-line w Raciborzu (kwiecień 2021). 

III Międzyszkolny Konkurs z literatury muzycznej "Polska muzyka współczesna i jazzowa - Lubię to!" - zasięg ogólnopolski - on-line (Wieliczka, kwiecień 2021):
Kacper Kwieciński (przyg. Paulina Skrok) - I nagroda oraz wyróżnienie za pracę plastyczną
Milena Górska (przyg. Anna Kozłowska) - III nagroda
Gabriela Grodecka (przyg. Paulina Skrok) - wyróżnienie za test słuchowy
Maciej Kaja (przyg. Paulina Skrok) - wyróżnienie za test słuchowy

Barbara Ruda z klasy fortepianu Marii Wosiek (SM II st.) otrzymała III nagrodę w IV Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Iwony Kuźmy "Pianogranie" w Krakowie on-line (marzec 2021).

Emilia Rzyman z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymała I nagrodę w I Nice International Music Competition on-line (Francja, marzec 2021).

Emilia Rzyman z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymała III nagrodę w Danubia Talents III "Wiener Klassiker" International Music Competition (Węgry, marzec 2021).

Emilia Rzyman z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymała II nagrodę w I Kyoto International Music Competition on-line (Japonia, grudzień 2020).

Alicja Rucińska z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymała II nagrodę w I Kyoto International Music Competition on-line (Japonia, grudzień 2020).

Emilia Rzyman z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymała II nagrodę w X "Città di Massa"  International Music Competition on-line (Włochy, marzec 2021). 

Alicja Rucińska z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymała III nagrodę w X "Città di Massa"  International Music Competition on-line (Włochy, marzec 2021). 

Tomasz Jasek z klasy fortepianu Izabeli Grzybek (SM II st.) brał udział w X "Città di Massa"  International Music Competition on-line (Włochy, marzec 2021). 

IV Konkurs Pianistyczny "Piano e Forte" on-line - zasięg ogólnopolski (Wieliczka, marzec 2021)
kategoria - fortepian główny
Katarzyna Malawska
z klasy  Pauliny Tkaczyk - I nagroda
Emilia Rzyman z klasy Izabeli Grzybek - I nagroda
Emilia Kuroń
z klasy Pauliny Tkaczyk - wyróżnienie
Julia Huczek
z klasy Jacka Bylicy (SM II st.) - wyróżnienie
Blanka Romańska
z klasy Jacka Bylicy (SM II st.) - wyróżnienie
kategoria - fortepian dodatkowy i obowiązkowy
Maja Muzyka
z klasy Magdaleny Smrokowskiej - III nagroda
Wiktor Fejkiel
z klasy Grażyny Hesko-Kołodzińskiej (SM II st.) - II nagroda

Antonina Stańczyk z klasy fletu Ewy Tupik (SM II st.) została wyróżniona w II Internetowym Konkursie Fletowym "Zaczarowany Flet Luny" (styczeń 2021).

Alicja Rucińska z klasy fortepianu Izabeli Grzybek została wyróżniona w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tuchowie on-line (styczeń 2021).

Kacper Ćwiek z klasy akordeonu Oskara Guta (SM II st.) zajął 9 miejsce w Confederation Mondiale de l'Accordeon 70th Anniversary on-line (listopad/grudzień 2020).

Antoni Trześniewski z klasy kontrabasu Grzegorza Frankowskiego (SM II st.) został Laureatem V Ogólnopolskiego Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów podczas Festiwalu FORTE on-line.

Maria Kolary z klasy fortepianu Izabeli Grzybek (SM II st.) otrzymała III nagrodę w Gloria Artis International Online Piano Competition Vienna 2020 (Austria).

Alicja Rucińska z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymała III nagrodę w Gloria Artis International Online Piano Competition Vienna 2020 (Austria).

Emilia Rzyman z klasy fortepianu Izabeli Grzybek została wyróżniona w Gloria Artis International Online Piano Competition Vienna 2020 (Austria).

Alicja Rucińska z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymała III nagrodę w Danubia Talents International Music Competition online w Budapeszczie (Węgry, grudzień 2020).

Barbara Ruda z klasy fortepianu Marii Wosiek (SM II st.) otrzymała III nagrodę w VI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Trzcianie on-line (grudzień 2020).

Emilia Rzyman z klasy fortepianu Izabeli Grzybek została wyróżniona w VI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Trzcianie on-line (grudzień 2020).

Alicja Rucińska z klasy fortepianu Izabeli Grzybek została wyróżniona w VI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Trzcianie on-line (grudzień 2020).

Wiktor Fejkiel z klasy fortepianu obowiązkowego Grażyny Hesko-Kołodzińskiej (SM II st.) został wyróżniony w VI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Trzcianie on-line (grudzień 2020).

Maciej Kaja z klasy fortepianu Marii Wosiek brał udział w VI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Trzcianie on-line (grudzień 2020).

Antoni Trześniewski z klasy kontrabasu Grzegorza Frankowskiego (SM II st.) otrzymał I nagrodę na 9. Polskich Spotkaniach Kontrabasowych pod patronatem CEA w Mielcu (grudzień 2020). Wyróżnieni zostali: Grzegorz Frankowski i Jacek Bylica (akompaniament).

Michał Grodecki z klasy fortepianu Izabeli Seweryn otrzymał III nagrodę w V Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym dla dzieci i młodzieży "Kolorowe nutki" on-line w Krakowie (listopad 2020).

Magdalena Sykała z klasy fortepianu Izabeli Seweryn została wyróżniona w V Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym dla dzieci i młodzieży "Kolorowe nutki" on-line w Krakowie (listopad 2020).

Hubert Brożek z klasy fortepianu Grażyny Hesko-Kołodzińskiej został wyróżniony w V Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym dla dzieci i młodzieży "Kolorowe nutki" on-line w Krakowie (listopad 2020).

Antonina Kaczor z klasy fortepianu Agnieszki Korczyńskiej została wyróżniona w V Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym dla dzieci i młodzieży "Kolorowe nutki" on-line w Krakowie (listopad 2020).

Zofia Szarkowska z klasy fortepianu Agnieszki Korczyńskiej brała udział w V Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym dla dzieci i młodzieży "Kolorowe nutki" on-line w Krakowie (listopad 2020).

Maksymilian Natonek z klasy fortepianu Grażyny Hesko-Kołodzińskiej został wyróżniony w V Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym dla dzieci i młodzieży "Kolorowe nutki" on-line w Krakowie (listopad 2020).

Zespół rytmiczny klasy drugiej cyklu 6-letniego przygotowany przez Annę Dańda-Szustak, zajął II miejsce w IV Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Rytmicznych szkół muzycznych I stopnia on-line (Dobczyce, listopad 2020).

Zespół rytmiczny klasy pierwszej cyklu 6-letniego przygotowany przez Joannę Marcisz, zajął III miejsce w IV Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Rytmicznych szkół muzycznych I stopnia on-line (Dobczyce, listopad 2020).

Alicja Dyl z klasy fletu Ewy Tupik została wyróżniona w III Małopolskim Festiwalu Fletowym (Domosławice, Bobowa, Gorlice, 23 października 2020).

Alicja Rucińska z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymała V nagrodę w V Krystian Tkaczewski International Piano Competition, special on-line edition / Busko-Zdrój / wrzesień 2020.