Osiągnięcia uczniów 2023/2024

Julia Wójcik z klasy fortepianu mgr Izabeli Grzybek - III nagroda w grupie IV w IV Międzynarodowym Muzycznym Konkursie Małopolska (Kraków, 4-5 lutego 2024)

Jan Bugała z klasy fortepianu mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej - nagroda "Złoty Wirtuoz" w grupie I w XV. Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym "Młody Wirtuoz" w ramach XIX Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady bez granic" (Sanok, 3-4 lutego 2024)

Julia Klimczyk z klasy fortepianu mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej - nagroda "Srebrny Wirtuoz" w grupie I w XV. Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym "Młody Wirtuoz" w ramach XIX Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady bez granic" (Sanok, 3-4 lutego 2024)

Zofia Zarychta z klasy fortepianu mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej - nagroda "Srebrny Wirtuoz" w grupie III w XV. Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym "Młody Wirtuoz" w ramach XIX Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady bez granic" (Sanok, 3-4 lutego 2024)

Jan Bugała z klasy fortepianu mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej - I miejsce w grupie I w X Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym - Trzciana 2024 (27 stycznia)

Anna Zielińska z klasy fortepianu mgr Agnieszki Korczyńskiej - III miejsce w grupie III w X Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym - Trzciana 2024 (27 stycznia)

Nina Ludwika Waluś z klasy fortepianu mgr Agnieszki Korczyńskiej - III miejsce w grupie II w X Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym - Trzciana 2024 (27 stycznia)

Piotr Husarz z klasy fortepianu mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej - wyróżnienie w grupie IV w X Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym - Trzciana 2024 - (27 stycznia)

Weronika Pazgan, Hanna Stan duet fortepianowy z klasy mgr Grażyny Hesko-Kołodzińskiej - wyróżnienie w grupie VI, kategoria duety w X Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym - Trzciana 2024 - on line (27 stycznia)

Filip Gryboś, Franciszek Kopiec duet fortepianowy z klasy mgr Grażyny Hesko-Kołodzińskiej - wyróżnienie w grupie IV, kategoria duety  w X Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym - Trzciana 2024 - on line (27 stycznia)

Tomasz Jasek z klasy fortepianu mgr Izabeli Grzybek - wyróżnienie w grupie V w III Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Sosnowcu (15-17 stycznia 2024)

Weronika Pazgan, Hanna Stan (duet fortepianowy) z klasy mgr Grażyny Hesko-Kołodzińskiej - wyróżnienie gr C II w XI Festiwalu Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej Srebrna Szybka (Kraków, 17-20 stycznia 2024)

Milena Halik z klasy oboju mgr Zofii Trystuły - III miejsce gr B III w XI Festiwalu Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej Srebrna Szybka (Kraków, 17-20 stycznia 2024)

Jan Bugała z klasy fortepianu mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej - III miejsce gr I, kategoria A w XI Festiwalu Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej Srebrna Szybka (Kraków, 17-20 stycznia 2024)

Julia Klimczyk z klasy fortepianu mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej - wyróżnienie gr I, kategoria A w XI Festiwalu Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej Srebrna Szybka (Kraków, 17-20 stycznia 2024)

Hanna Stan z klasy mgr Grażyny Hesko-Kołodzińskiej - II miejsce kategoria VII w The 14 International Sfogato Music & Arts Festival 2023 - online (28-31 grudnia 2023)

Filip Gryboś z klasy mgr Grażyny Hesko-Kołodzińskiej - III miejsce kategoria V w The 14 International Sfogato Music & Arts Festival 2023 - online (28-31 grudnia 2023)

Joanna Jasek z klasy altówki mgr Żanny Laszkiewicz - III miejsce w grupie II w VIII Przeglądzie Altowiolowym im. Tadeusza Goneta w Krakowie (16 – 17 grudnia 2023)

Maja Warejko z klasy skrzypiec mgr Anny Świeżowskiej - wyróżnienie w I Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym Wrocław Con Corde organizowanym przez Dolnośląskie Towarzystwo im. F. Chopina we Wrocławiu (15 grudnia 2023)

Kamil Peszko z klasy eufonium i tuby mgr Piotra Gawora - ll nagroda w kategorii D - eufonium i tuba podczas XXI Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Solistów w Jaworznie, współorganizowanego przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie, pod patronatem MKiDN (listopad 2023)

Tomasz Jasek z klasy fortepianu mgr Izabeli Grzybek - I nagroda w Konkursie Pianistycznym im. Györgya Ferenczy'ego w Budapeszcie (19 listopada 2023)

Wiktoria Szczurowska z klasy fortepianu mgr Marty Polańskiej - III nagroda w kategorii I w V International Chopin Piano Competition in Vienna 2023 Online edition (listopad 2023)

Tomasz Jasek z klasy fortepianu mgr Izabeli Grzybek - Stypendium Programu ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci na rok szkolny 2023/2024 (październik 2023)

Antoni Trześniewski z klasy kontrabasu dra Grzegorza Frankowskiego - Stypendium Programu ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci na rok szkolny 2023/2024 (październik 2023)

Antoni Trześniewski z klasy kontrabasu dra Grzegorza Frankowskiego laureatem nagrody specjalnej dla najmłodszego uczestnika Międzynarodowego Konkursu im. Leoša Janáčka w Brnie (dn. 8-17 września 2023)

Zofia Zarychta z klasy fortepianu mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej wyróżniona w V Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Pianistycznym w Leżajsku (wrzesień 2023)