Koncert uczniów SM II st.

14 stycznia 2020 roku odbył się w Auli naszej szkoły pierwszy koncert w wykonaniu uczniów Sekcji Instrumentów Strunowych Szkoły Muzycznej II stopnia.
Po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć kontrabas, który jest nowym instrumentem w naszej Szkole.
Antoni Trześniewski, uczeń klasy kontrabasu Grzegorza Frankowskiego, zaprezentował kilka utworów. Następnie usłyszeliśmy miniatury w wykonaniu Klaudii Krzyszkowskiej z klasy gitary Małgorzaty Włodarczyk, Jadwigi Korab Chrzanowskiej z klasy skrzypiec Marka Polańskiego, Joanny Surmacz z klasy skrzypiec Anny Kozłowskiej oraz Weroniki Pytlik i  Rozalii Bik z klasy skrzypiec Marii Sobeńko.
Naszym młodym instrumentalistom towarzyszyły na fortepianie: Izabela Seweryn, Marta Polańska oraz Alina Melnik.