Czasowe zamknięcie szkoły

W związku z decyzją sztabu kryzysowego z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego mającą na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2

od dnia 12 marca do dnia 25 marca 2020 r. wszystkie zajęcia, kursy oraz wydarzenia w Zespole Szkół Muzycznych w Wieliczce zostają odwołane
SZKOŁA W TYM OKRESIE BĘDZIE ZAMKNIĘTA DLA WSZYSTKICH

O ewentualnym przedłużeniu okresu zamknięcia szkoły będziemy informować na bieżąco. Prosimy śledzić informacje na stronie internetowej szkoły.

Uczniowie są proszeni o kontakt telefoniczny lub mailowy z nauczycielami instrumentu głównego celem ustalenia samodzielnej pracy w czasie zamknięcia szkoły.

Planowane na najbliższy czas konkursy szkolne i międzyszkolne są w tej chwili odwołane, o ewentualnych przesunięciach terminów będziemy informować na bieżąco.