Osiągnięcia uczniów 2023/2024

Filip Gryboś z klasy mgr Grażyny Hesko-Kołodzińskiej - I miejsce w 15th World Open Music Competition w kat. middle junior, edycja online (15 czerwca 2024)

Konstancja Winiarz z klasy mgr Grażyny Hesko-Kołodzińskiej - I miejsce  w 15th World Open Music Competition, edycja online (15 czerwca 2024)

Konstancja Winiarz z klasy mgr Grażyny Hesko-Kołodzińskiej - III miejsce w gr.I w IX Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Solo i w Duecie w Szafarnii, edycja online (12 czerwca 2024)

Jan Bugała z klasy fortepianu mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej - I miejsce w gr.I w IX Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Solo i w Duecie w Szafarnii, edycja online (12 czerwca 2024)

Filip Gryboś z klasy mgr Grażyny Hesko-Kołodzińskiej - III miejsce w gr.II w IX Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Solo i w Duecie w Szafarnii, edycja online (12 czerwca 2024)

Barbara Ruda  z klasy fortepianu mgr Marii Wosiek - Wyróżnienie w gr.V w VII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Moniki Sikorskiej-Wojtacha (Wieliczka, 4-6 czerwca 2024)

Wojciech Gałązka z klasy fortepianu mgr Marty Polańskiej - III nagroda w gr.I w VII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Moniki Sikorskiej-Wojtacha (Wieliczka, 4-6 czerwca 2024)

Hubert Śniadecki z klasy fortepianu mgr Magdaleny Smrokowskiej - wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym (edycja on line) w ramach Festiwalu Młodego Wirtuoza.(28.05.2024)

 Zuzanna Jurkiewicz z klasy fortepianu mgr Magdaleny Smrokowskiej - wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym (edycja on line) w ramach Festiwalu Młodego Wirtuoza.(28.05.2024)

Mateusz Solarz z klasy fortepianu dodatkowego dr Pauliny Tkaczyk-Cichoń -  I miejsce, gr. I  w V Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym dla uczniów klas fortepianu dodatkowego i obowiązkowego w Pałecznicy (25.05.2024)

Antoni Trześniewski z klasy fortepianu dodatkowego dr Marii Lynnyk - II miejsce, gr. IV w V Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym dla uczniów klas fortepianu dodatkowego i obowiązkowego w Pałecznicy (25.05.2024)

Weronika Pazgan z klasy mgr Grażyny Hesko-Kołodzińskiej - Wyróżnieniw gr.III w XIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym "Wiosenne spotkania muzyczne" w Kolbuszowej - edycja online (maj 2024)

Konstancja Winiarz z klasy mgr Grażyny Hesko-Kołodzińskiej - III miejsce w gr.I w XIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistyczynm "Wiosenne spotkania muzyczne" w Kolbuszowej - edycja online (maj 2024)

Amelia Pogoda z klasy fortepianu dodatkowego mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej -III miejsce V Makroregionalnym Konkursie dla uczniów fortepianu dodatkowego i obowiązkowego szkół muzycznych w Pałecznicy (25 maja 2024)

Ewa Sysak z klasy fortepianu dodatkowego mgr Barbary Marii Dukały - Wyróżnienie w V Makroregionalnym Konkursie dla uczniów fortepianu dodatkowego i obowiązkowego szkół muzycznych w Pałecznicy (25 maja 2024)

Julia Klimczyk z klasy fortepianu mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej - Wyróżnienie w gr. I w IV Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym "Muzyczne Obrazy" (Radom, 24-25 maja 2024)

Jan Bugała z klasy fortepianu mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej - II miejsce w gr. I w IV Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym "Muzyczne Obrazy" (Radom, 24-25 maja 2024)

Jan Bugała z klasy fortepianu mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej - I miejsce w gr.I oraz oraz Nagroda specjalna Towarzystwa im. Ferenca Liszta w XXVI KKP - I International Kłodzko Piano Competition 2024 (17-18 maja 2024)

Jan Bugała z klasy fortepianu mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej - III miejsce w gr.I podczas X Międzynarodowego Konkursu im. Janiny Garści w Stalowej Woli (16-17 maja 2024)

Joanna Jasek z klasy altówki Żanny Laszkiewicz - III miejsce w kat.B, gr.II w XII Konkursie altówkowym dla Szkół Muzycznych I i II st. w Żywcu (17 maja 2024)

Milena Halik z klasy oboju mgr Zofii Trystuły - I miejsce oraz Wyróżnienie za najwyższą punktację w ramach specjalności w gr IV kat.B II Ogólnopolskiego Konkursu Instrumentalnego dla uczniów szkół muzycznych I i II st. VIRTUOSO! (Toruń 15-30 kwietnia 2024)

Tomasz Jasek klasy fortepianu mgr Izabeli Grzybek - I miejsce w kat.V oraz tytuł "absolutnego zwycięzcy" w „Popradské klavírne podium” - Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym dla dzieci i młodzieży w Popradzie (Słowacja, 25 kwietnia 2024)

Marianna Gromek klasy fortepianu mgr Izabeli Grzybek - I miejsce w kat.III w „Popradské klavírne podium” - Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym dla dzieci i młodzieży w Popradzie (Słowacja, 25 kwietnia 2024)

Filip Gryboś z klasy mgr Grażyny Hesko-Kołodzińskiej, Wyróżnienie w gr. II w XVII Ogólnopolskim Konkursie Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu (25 kwietnia 2024 r.)

Filip Gryboś, Franciszek Kopiec duet fortepianowy z klasy mgr Grażyny Hesko-Kołodzińskiej - I miejsce w gr.II w X Małopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych (Wieliczka,19 kwietnia 2024 r.)

Ewa Sysak - klarnet (klasa mgr. Antoniego Majerskiego), Karolina Kołacz - fortepian (klasa mgr Beaty Rzyman) - Wyróżnienie dla duetu w gr.II w X Małopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych (Wieliczka,19 kwietnia 2024 r.)

Antoni Trześniewski z klasy z kontrabasu dr Grzegorza Frankowskiego - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie w ramach XI Polskich Spotkań Kontrabasowych pod patronatem CEA (Mielec, 18-20 kwietnia 2024)

Zuzanna Maj, Mateusz Michałek - z klasy saksofonu mgr. Ignacego Stojka -Wyróżnienie w gr. IV w IV Konkursie Zespołów Instrumentów Dętych Drewnianych 
KONSONANS (Miechów, 17 kwietnia 2024)

Marianna Gromek  klasy fortepianu mgr Izabeli Grzybek - I miejsce, kat. IV  w VII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym „Pianoforte per tutti”  (Příbor, Czechy; 11-12 kwietnia 2024)

Tomasz Jasek klasy fortepianu mgr Izabeli Grzybek - I miejsce, kat. IX  w VII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym „Pianoforte per tutti”  (Příbor, Czechy; 11-12 kwietnia 2024)

Kamil Peszko z klasy sakshornu i tuby mgr. Piotra Gawora - I miejsce w XIII Konfrontacjach Instrumentów Dętych (Nowy Targ, 21 marca 2024)

Julia Wójcik z klasy fortepianu mgr Izabeli Grzybek - II miejsce w grupie IV w IV w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym "Kolorowe nutki" w Archidiecezjalnej Szkole Muzycznej w Krakowie (20 marca 2024)

Jan Bugała z klasy fortepianu mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej - III miejsce ex aequo w grupie I w VIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym "Kolorowe nutki" w Archidiecezjalnej Szkole Muzycznej w Krakowie (20 marca 2024)

Ksenia Antykova z klasy fortepianu mgr Marii Lynnyk - Wyróżnienie w grupie I w VIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym "Kolorowe nutki" w Archidiecezjalnej Szkole Muzycznej w Krakowie (20 marca 2024)

Zuzanna Jurkiewicz z klasy fortepianu mgr Magdaleny Smrokowskiej - Wyróżnienie w grupie I w VIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym "Kolorowe nutki" w Archidiecezjalnej Szkole Muzycznej w Krakowie (20 marca 2024)

Julia Wójcik z klasy fortepianu mgr Izabeli Grzybek - I nagroda podczas IV International Gloria Artis Music Competition w Wiedniu (w ramach przyznanej nagrody zaproszenie do zagrania podczas III International Gloria Artis Talents Festival w maju 2024r.); 17.03.2024

Antoni Trześniewski - z klasy kontrabasu dr Grzegorza Frankowskiego - Wyróżnienie (w grupie najstarszej, w wieku do 35 lat) w Międzynarodowym Konkursie Kontrabasowym im. Frantiska Simandla w Blatnej (Czechy, 14-17 marca 2024)

Julia Wójcik z klasy fortepianu mgr Izabeli Grzybek - III nagroda w grupie IV w IV Międzynarodowym Muzycznym Konkursie Małopolska (Kraków, 4-5 lutego 2024)

Jan Bugała z klasy fortepianu mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej - nagroda "Złoty Wirtuoz" w grupie I w XV. Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym "Młody Wirtuoz" w ramach XIX Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady bez granic" (Sanok, 3-4 lutego 2024)

Julia Klimczyk z klasy fortepianu mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej - nagroda "Srebrny Wirtuoz" w grupie I w XV. Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym "Młody Wirtuoz" w ramach XIX Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady bez granic" (Sanok, 3-4 lutego 2024)

Zofia Zarychta z klasy fortepianu mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej - nagroda "Srebrny Wirtuoz" w grupie III w XV. Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym "Młody Wirtuoz" w ramach XIX Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady bez granic" (Sanok, 3-4 lutego 2024)

Jan Bugała z klasy fortepianu mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej - I miejsce w grupie I w X Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym - Trzciana 2024 (27 stycznia)

Filip Gryboś z klasy mgr Grażyny Hesko-Kołodzińskiej - II miejsce w grupie IV w X Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym - Trzciana 2024 (27 stycznia)

Anna Zielińska z klasy fortepianu mgr Agnieszki Korczyńskiej - III miejsce w grupie III w X Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym - Trzciana 2024 (27 stycznia)

Nina Ludwika Waluś z klasy fortepianu mgr Agnieszki Korczyńskiej - III miejsce w grupie II w X Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym - Trzciana 2024 (27 stycznia)

Piotr Husarz z klasy fortepianu mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej - wyróżnienie w grupie IV w X Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym - Trzciana 2024 (27 stycznia)

Hanna Stan z klasy fortepianu mgr Grażyny Hesko-Kołodzińskiej - wyróżnienie w grupie VI w X Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym - on line - Trzciana 2024 (27 stycznia)

Weronika Pazgan, Hanna Stan duet fortepianowy z klasy mgr Grażyny Hesko-Kołodzińskiej - wyróżnienie w grupie VI, kategoria duety w X Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym - Trzciana 2024 - on line (27 stycznia)

Filip Gryboś, Franciszek Kopiec duet fortepianowy z klasy mgr Grażyny Hesko-Kołodzińskiej - wyróżnienie w grupie IV, kategoria duety  w X Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym - Trzciana 2024 - on line (27 stycznia)

Tomasz Jasek z klasy fortepianu mgr Izabeli Grzybek - wyróżnienie w grupie V w III Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Sosnowcu (15-17 stycznia 2024)

Weronika Pazgan, Hanna Stan (duet fortepianowy) z klasy mgr Grażyny Hesko-Kołodzińskiej - wyróżnienie gr C II w XI Festiwalu Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej Srebrna Szybka (Kraków, 17-20 stycznia 2024)

Milena Halik z klasy oboju mgr Zofii Trystuły - III miejsce gr B III w XI Festiwalu Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej Srebrna Szybka (Kraków, 17-20 stycznia 2024)

Jan Bugała z klasy fortepianu mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej - III miejsce gr I, kategoria A w XI Festiwalu Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej Srebrna Szybka (Kraków, 17-20 stycznia 2024)

Julia Klimczyk z klasy fortepianu mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej - wyróżnienie gr I, kategoria A w XI Festiwalu Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej Srebrna Szybka (Kraków, 17-20 stycznia 2024)

Wiktoria Szczurowska z klasy fortepianu mgr Marty Polańskiej – II miejsce kategoria III w The 2nd International Sfogato Stage Music Competition 2023 (odbywającym się w ramach The 14th International Sfogato Music & Arts Festival) - online (28-31 grudnia 2023)

Wojciech Gałązka z klasy fortepianu mgr Marty Polańskiej – II miejsce kategoria V w The 2nd International Sfogato Stage Music Competition 2023 (odbywającym się w ramach The 14th International Sfogato Music & Arts Festival) - online (28-31 grudnia 2023)

Hanna Stan z klasy mgr Grażyny Hesko-Kołodzińskiej - II miejsce kategoria VII w The 2nd International Sfogato Stage Music Competition 2023 (odbywającym się w ramach The 14th International Sfogato Music & Arts Festival) - online (28-31 grudnia 2023)

Filip Gryboś z klasy mgr Grażyny Hesko-Kołodzińskiej - III miejsce kategoria V w The 2nd International Sfogato Stage Music Competition 2023 (odbywającym się w ramach The 14th International Sfogato Music & Arts Festival) - online (28-31 grudnia 2023)

Hubert Śniadecki z klasy mgr Magdaleny Smrokowskiej - wyróżnienie I st. kategoria VIII w The 2nd International Sfogato Stage Music Competition 2023 (odbywającym się w ramach The 14th International Sfogato Music & Arts Festival) - online (28-31 grudnia 2023)

Joanna Jasek z klasy altówki mgr Żanny Laszkiewicz - III miejsce w grupie II w VIII Przeglądzie Altowiolowym im. Tadeusza Goneta w Krakowie (16 – 17 grudnia 2023)

Maja Warejko z klasy skrzypiec mgr Anny Świeżowskiej - wyróżnienie w I Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym Wrocław Con Corde organizowanym przez Dolnośląskie Towarzystwo im. F. Chopina we Wrocławiu (15 grudnia 2023)

Kamil Peszko z klasy eufonium i tuby mgr Piotra Gawora - ll nagroda w kategorii D - eufonium i tuba podczas XXI Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Solistów w Jaworznie, współorganizowanego przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie, pod patronatem MKiDN (listopad 2023)

Tomasz Jasek z klasy fortepianu mgr Izabeli Grzybek - I nagroda w Konkursie Pianistycznym im. Györgya Ferenczy'ego w Budapeszcie (19 listopada 2023)

Wiktoria Szczurowska z klasy fortepianu mgr Marty Polańskiej - III nagroda w kategorii I w V International Chopin Piano Competition in Vienna 2023 Online edition (listopad 2023)

Tomasz Jasek z klasy fortepianu mgr Izabeli Grzybek - Stypendium Programu ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci na rok szkolny 2023/2024 (październik 2023)

Antoni Trześniewski z klasy kontrabasu dra Grzegorza Frankowskiego - Stypendium Programu ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci na rok szkolny 2023/2024 (październik 2023)

Antoni Trześniewski z klasy kontrabasu dra Grzegorza Frankowskiego laureatem nagrody specjalnej dla najmłodszego uczestnika Międzynarodowego Konkursu im. Leoša Janáčka w Brnie (dn. 8-17 września 2023)

Zofia Zarychta z klasy fortepianu mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej wyróżniona w V Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Pianistycznym w Leżajsku (wrzesień 2023)