WYNIKI XIII Szkolnego Konkursu Zespołów Kameralnych

 

WYNIKI

XIII Szkolnego Konkursu Zespołów Kameralnych ZSM w Wieliczce

27 marca 2024 r.

 

Grupa I A

II miejsce: Ignacy Zalewa, Kamil Jarzyna

III miejsce: Maria Ślęczka, Urszula Zawada

Grupa II A, B

II miejsce: Nina Waluś, Aleksander Łasocha

II miejsce: Konstanty Czarnecki, Michał Michalik, Marek Popowicz

Grupa III A

II miejsce: Franciszek Kopiec, Filip Gryboś

II miejsce: Karol Dyjak, Anna Zielińska

III miejsce: Antoni Kotaś, Adam Piwkowski

III miejsce: Milena Wojtas, Marianna Gromek

Grupa IV A

II miejsce: Marta Kozaczewska, Angelina Kurtyak

II miejsce: Ewa Sysak, Karolina Kołacz

III miejsce: Karol Dyjak, Maciej Mazurek

III miejsce: Sofiia Petrova, Olena Kharytonova

Wyróżnienie: Lilianna Job, Jakub Kadłubowski

Wyróżnienie: Katarzyna Kubicka, Tymon Wróbel

Grupa V A, B

III miejsce: Alicja Wandas, Antoni Gałka, Zofia Kaczmarczyk

Wyróżnienie: Tomasz Juszkiewicz, Tomasz Gawlik

Grupa VI A, B

III miejsce: Weronika Pawlik, Aniela Pawlik

Wyróżnienie:  Dobrosława Zając, Barbara Michalik, Ignacy Job

Wyróżnienie: Barbara Michalik, Amelia Pogoda

Wyróżnienie:  Hanna Stan, Weronika Pazgan

Wyróżnienie: Nadia Wróbel, Małgorzata Puchacz

Grupa VII B, C

Grand Prix: Mateusz Michałek, Zuzanna Maj, Antoni Trześniewski

Grand Prix: Milena Halik, Olga Bronkowska, Natalia Spicha

II miejsce: Magdalena Miarka, Barbara Ruda, Mikołaj Wicher

III miejsce: Alicja Dyl, Antonina Stańczyk, Daniel Wadas

III miejsce: Jakub Sroka, Patrycja Cieślik, Weronika Zon, Maja Muzyka, Małgorzata Hybel, Daniel Wadas, Nikodem Olchawa, Łucja Mosz

Wyróżnienie: Rozalia Bik, Jadwiga Korab Chrzanowska, Weronika Pytlik

Grupa VIII

Wyróżnienie: Tomasz Juszkiewicz, Piotr Komoś

Wyróżnienie: Maja Warejko, Zuzanna Mucha

Grupa IX

III miejsce: Hanna Głaz, Ignacy Job

Grupa X

II miejsce: Patrycja Korus, Antoni Trześniewski

III miejsce: Gabriela Banaś, Weronika Zoń

 

Koncert Laureatów, odbędzie się w dniu 13 kwietnia o godz.11:00, w auli "Sztygarówka", podczas Dnia Otwartego ZSM w Wieliczce. 
Podczas koncertu wystąpią:

II miejsce: Ignacy Zalewa, Kamil Jarzyna

II miejsce: Nina Waluś, Aleksander Łasocha

II miejsce: Konstanty Czarnecki, Michał Michalik, Marek Popowicz

II miejsce: Franciszek Kopiec, Filip Gryboś

II miejsce: Karol Dyjak, Anna Zielińska

II miejsce: Marta Kozaczewska, Angelina Kurtyak

II miejsce: Ewa Sysak, Karolina Kołacz

II miejsce: Magdalena Miarka, Barbara Ruda, Mikołaj Wicher

II miejsce: Patrycja Korus, Antoni Trześniewski

Grand Prix: Mateusz Michałek, Zuzanna Maj, Antoni Trześniewski

Grand Prix: Milena Halik, Olga Bronkowska, Natalia Spicha