Sukcesy naszych Uczniów podczas XI Festiwalu Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej Srebrna Szybka

Z ogromną radością informujemy, że Uczniowie ZSM w Wieliczce odnieśli znaczące sukcesy podczas ważnego wydarzenia, promującego muzykę współczesną - XI Festiwalu Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej Srebrna Szybka, który miał miejsce w Krakowie, w dniach 17-20 stycznia 2024 r.

Uczniowie z klasy fortepianu mgr Sandry Delong-Kiełbińskiej:
Jan Bugała - III miejsce w gr I, kategoria A
Julia Klimczyk wyróżnienie gr I, kategoria A

Milena Halik z klasy oboju mgr Zofii Trystuły - III miejsce, gr B III

Weronika Pazgan, Hanna Stan (duet fortepianowy) z klasy mgr Grażyny Hesko-Kołodzińskiej - wyróżnienie gr C II

Wszyscy Pedagodzy otrzymali pamiątkowe Dyplomy za wyróżniające przygotowanie Uczniów do konkursu, zaś p. Jan Olesz został uhonorowany Dyplomem za wyróżniający akompaniament.

Gorąco gratulujemy nagrodzonym Uczniom oraz Pedagogom sukcesów na gruncie interpretacji muzyki współczesnej, stawiającej nowe, inspirujące wyzwania!