Warsztaty kontrabasowe z p. Adamem Kotulą

6 lutego 2024 r. w  auli Sztygarówki odbyły się warsztaty kontrabasowe, które poprowadził p. Adam Kotula z Warszawy - wybitny specjalista o wieloletnim doświadczeniu w zakresie edukacji dziecięcej, popularyzator gry na kontrabasie, zwłaszcza wśród najmłodszych uczniów, juror konkursów kontrabasowych. Kursy praktyczne uzupełnił wykład, pt.: „Prawidłowy aparat gry i jego znaczenie w kształtowaniu dźwięku”.
Na szczególne uznanie zasługuje umiejętność stworzenia przez Prowadzącego twórczej i ciepłej atmosfery warsztatów, co zaowocowało pełną mobilizacją i otwartością młodych kontrabasistów, a w konsekwencji sukcesami w rozwiązywaniu ich indywidualnych problemów.
Podziękowania należą się również pani Marii Lynnyk, która akompaniowała podczas lekcji Antoniego Trześniewskiego.
Dziękujemy p. Adamowi Kotule za pracę z naszymi uczniami oraz dodanie im inspiracji do dalszego rozwoju!