Osiągnięcia uczniów 2019/2020

Emilia Rzyman z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymała I nagrodę w I Brussels International Music Competition on-line (Bruksela, Belgia, 10.07 - 01.08.2020). Pani Izabela Grzybek otrzymała Dyplom Honorowy "Best Teacher" i zaproszenie do udziału w jury kolejnych edycji konkursu.

Maria Kolary z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymała I nagrodę w I Brussels International Music Competition on-line (Bruksela, Belgia, 10.07 - 01.08.2020). Pani Izabela Grzybek otrzymała Dyplom Honorowy "Best Teacher" i zaproszenie do udziału w jury kolejnych edycji konkursu.

Alicja Rucińska z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymała I nagrodę w I Brussels International Music Competition on-line (Bruksela, Belgia, 10.07 - 01.08.2020). Pani Izabela Grzybek otrzymała Dyplom Honorowy "Best Teacher" i zaproszenie do udziału w jury kolejnych edycji konkursu.

Alicja Rucińska z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymała I nagrodę w 11. International Music Competition 2020 (Belgrad, Serbia, 28.06.2020).

Emilia Rzyman z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymała I nagrodę w 11. International Music Competition 2020 (Belgrad, Serbia, 28.06.2020). 

Alicja Rucińska z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymała I nagrodę w V Geneva International Music Competition (Szwajcaria, 01.06-01.07.2020). Pani Izabela Grzybek otrzymała Honorowy Dyplom "Best Teacher".

Emilia Rzyman z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymała I nagrodę w V Geneva International Music Competition (Szwajcaria, 01.06-01.07.2020). Pani Izabela Grzybek otrzymała Honorowy Dyplom "Best Teacher".

Maria Kolary z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymała II nagrodę w VI Konkursie Młodych Talentów w Czerwionce-Leszczynach (czerwiec 2020).

Emilia Rzyman z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymała II nagrodę w VI Konkursie Młodych Talentów w Czerwionce-Leszczynach (czerwiec 2020).

Leon Gawlik z klasy trąbki Pawła Gajewskiego został wyróżniony w Międzynarodowym Konkursie on-line "Mały Trębacz" w Trąbkach Wielkich (czerwiec 2020). W konkursie brała udział Zuzanna Rokita.

Zuzanna Rokita z klasy trąbki Pawła Gajewskiego brała udział w Międzynarodowym Konkursie on-line "Fanfares of Lviv Quarantina 2020" (maj 2020).

Alicja Rucińska z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymała I nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Instrumentalnym w Belgradzie / Serbia / 2020

Emilia Rzyman z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymała I nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Instrumentalnym w Belgradzie / Serbia / 2020

Alicja Rucińska z klasy fortepianu Izabeli Grzybek została wyróżniona w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym Opus w Krakowie / 2020

Emilia Rzyman z klasy fortepianu Izabeli Grzybek została wyróżniona w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym Opus w Krakowie / 2020

XI Konfrontacje Instrumentów Dętych w Nowym Targu (09.03.2020):
II miejsce - Antonina Stańczyk (klasa fletu Ewy Tupik)
III miejsce - Alicja Dyl (klasa fletu Ewy Tupik)
wyróżnienie - Dominika Kiwała (klasa fletu Ewy Tupik) 
wyróżnienie - Maksymilian Półtorak (klasa puzonu Arkadiusza Bały)

III Konkurs Pianistyczny Piano e Forte 2020 (Wieliczka, 06.03.2020):
II nagroda - Aniela Pawlik (klasa fortepianu Izabeli Grzybek)
II nagroda - Emilia Rzyman (klasa fortepianu Izabeli Grzybek)
II nagroda - Natalia Spicha (klasa fortepianu Agnieszki Korczyńskiej)
II nagroda - Barbara Ruda (klasa fortepianu dra hab. Jacka Bylicy)
III nagroda - Antonina Kaczor (klasa fortepianu Agnieszki Korczyńskiej)
wyróżnienie - Maria Urbanek (klasa fortepianu Agnieszki Korczyńskiej)
I nagroda - Antoni Trześniewski (klasa fortepianu dodatkowego Marty Polańskiej)
II nagroda - Kacper Ćwiek (klasa fortepianu dodatkowego Agnieszki Korczyńskiej)
wyróżnienie - Małgorzata Puchacz (klasa fortepianu dodatkowego Agnieszki Korczyńskiej)

Dobrosława Zając z klasy skrzypiec Marii Sobeńko zdobyła III nagrodę w IV Ogólnopolskim Konkursie "Młodzi Artyści na Zamku Suskim" w Suchej Beskidzkiej (21-23.02.2020)

XI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Młody Wirtuoz" w Sanoku (03 -04.02.2020):
Złoty Wirtuoz
Jan Kadłubowski - klasa fortepianu Sandry Delong-Kiełbińskiej
Srebrny Wirtuoz
Emilia Rzyman - klasa fortepianu Izabeli Grzybek
Alicja Rucińska - klasa fortepianu Izabeli Grzybek
Nataniel Kokosza - klasa fortepianu Sandry Delong-Kiełbińskiej
Zofia Zarychta - klasa fortepianu Sandry Delong-Kiełbińskiej
Hubert Brożek - klasa fortepianu Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
Michał Grodecki - klasa fortepianu Izabeli Seweryn
Brązowy Wirtuoz
Maciej Kaja - klasa fortepianu Sandry Delong-Kiełbińskiej

XXIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Tuchowie (23.01.2020):
II nagroda - Hanna Stan z klasy fortepianu Izabeli Seweryn
II nagroda - Maria Kolary z klasy fortepianu Izabeli Grzybek
wyróżnienie - Maciej Kaja z klasy fortepianu Sandry Delong-Kiełbińskiej

Kacper Ćwiek z klasy akordeonu Oskara Guta zajął I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej "Srebrna Szybka" w Krakowie pod patronatem CEA (15-18.01.2020)

Nataniel Kokosza z klasy fortepianu Sandry Delong-Kiełbińskiej został wyróżniony w Międzynarodowym Konkursie Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej "Srebrna Szybka" w Krakowie pod patronatem CEA (15-18.01.2020)

II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Libiążu (18-19.01.2020):
II nagroda - 
Alicja Rucińska z klasy fortepianu Izabeli Grzybek
Hanna Stan z klasy fortepianu Izabeli Seweryn
Magdalena Sykała z klasy fortepianu Izabeli Seweryn
wyróżnienie -
Hubert Brożek z klasy Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
Julia Huczek z klasy Izabeli Seweryn
Maria Kolary z klasy Izabeli Grzybek
Emilia Radłowska z klasy Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
Emilia Rzyman z klasy Izabeli Grzybek

Alicja Rucińska z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymał I nagrodę w V Tokyo International Music Competition / Japonia (01.12.2019 - 01.01.2020). Dyplom Honorowy otrzymała także Pani Izabela Grzybek

Sekstet dęty:  Zuzanna Rokita, Zuzanna Pietrzak, Krzysztof Polak (klasa trąbki Pawła Gajewskiego), Julia Ślusarczyk, Mateusz Uzar, Dawid Augustynek (klasa puzonu Arkadiusza Bały) został wyróżniony w V Ogólnopolskim Przeglądzie Grup Kolędniczych "Kolędować Małemu ..." w Świątnikach Górnych (20.12.2019) 

V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Trzcianie (6-8.12.2019):
II nagroda
Zofia Szarkowska z klasy fortepianu Agnieszki Korczyńskiej
Alicja Rucińska z klasy fortepianu Izabeli Grzybek
Emilia Rzyman z klasy fortepianu Izabeli Grzybek 
III nagroda
Maria Kolary z klasy fortepianu Izabeli Grzybek
Małgorzata Puchacz z klasy Agnieszki Korczyńskiej (fortepian dodatkowy)
Kacper Ćwiek z klasy Agnieszki Korczyńskiej (fortepian obowiązkowy)
wyróżnienie I stopnia
Hubert Brożek z klasy fortepianu Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
wyróżnienie II stopnia
Klaudia Krzyszkowska - z klasy Grażyny Hesko-Kołodzińskiej (fortepian obowiązkowy)

Alicja Rucińska z klasy fortepianu Izabeli Grzybek została wyróżniona w IX Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Györgya Ferenczy w Budapeszcie / Węgry (29.11 - 01.12.2019)  

Kacper Ćwiek z klasy akordeonu Oskara Guta otrzymał I nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Bielsku-Białej (21-22.11.2019).

Hubert Brożek z klasy fortepianu Grażyny Hesko-Kołodzińskiej otrzymał III nagrodę w Leżajskim Konkursie Kultury Muzycznej (13 - 15.11.2019) 

Maria Kolary z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymała I nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Interpretacji Muzyki Słowiańskiej w Ostravie / Czechy (7 - 8.11.2019) 

Alicja Rucińska z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymała III nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Interpretacji Muzyki Słowiańskiej w Ostravie / Czechy (7 - 8.11.2019)  

Maria Kolary z klasy fortepianu Izabeli Grzybek otrzymała I nagrodę w IV Danubia Talents, International Music Competition w Budapeszcie na Węgrzech (18-23 września 2019)

Dominika Kiwała z klasy fletu Ewy Tupik została uhonorowana wyróżnieniem I stopnia w XIV Ogólnopolskim Festiwalu "Zakręcone fleciki" w Rybniku (28 września 2019).

Alicja Rucińska z klasy fortepianu Izabeli Grzybek została wyróżniona w II Internationalen Chopin - Klavierwettbewerb w Wiedniu / Austria (22 września 2019).

Natalia Spicha z klasy fortepianu Agnieszki Korczyńskiej została wyróżniona w II Internationalen Chopin - Klavierwettbewerb w Wiedniu / Austria (22 września 2019).